A stejně tě to nezajímá.

3. listopadu 2016 v 16:52 | Yüsu |  A tak jsi přišla
Ahoj, chtěla jsem věřit, že máme ještě šanci, protože jak si sama řekla, nemůžu být bez tebe. Ale to je právě to, co mě donutilo dělat absolutní píčoviny. Teď jsi na mě naštvaná, myslíš si bůh ví co a pravděpodobně mě už nebudeš chtít vidět. A já se ti ani nedivím, já bych si sama sebe taky nevybrala. Vždyť se na mě podívej. Jsem ošklivá holka, která má problémy s jídlem, nejsem v ničem dobrá, jsem nehorázný flákač bez kamarádů a se sebevražednými myšlenkami a hlavně jsem tě nedokázala udělat šťastnou. A to je to, co mě mrzí nejvíc.
Celou tu dobu jsi mohla být s někým, kdo by tě naplňoval, plnil by ti každé přání a ne s takovým mrzákem, který tě tahá dolů. Je mi líto, že jsi musela ztrácet čas s někým jako jsem já. Naivně jsem si myslela, že máme budoucnost, ale tu moje osobnost pohřbila hned týden na to. Taky jsem si myslela, že milovat tě je ta jediná věc, kterou umím dobře a ani to se mi nepovedlo udělat dobře. Je to tak, miluji tě a nechala bych se umučit a veřejně upálit každý večer jen proto, abych se ráno mohla probouzet s tím, že jsi tu se mnou. Pořád tajně doufám, že si to třeba rozmyslíš a vzpomeneš si na to jak jsem s tebou spadla, protože jsem ti chtěla dokázat, že tě unesu. Jak jsi mě nechala spát, a já pak před tvými rodiči vypadala jako naprostý kokot a ve dvě odpoledne jim řekla "dobré ráno." Nikdy jsem se necítila doma jako doma, ale s tebou jsem se tak cítila vždycky. Že někam patřím. Tvoje rodina mě přijala a to pro mě znamená víc, než mi může kdokoliv nabídnout.
I kdyby byla řada hubených, vysokých, prsatých holek s dlouhými vlasy a mezi nimi by stálo tvoje starý já s devadesáti kily a vlasy jako pětiletý japonský chlapeček vybrala bych si tebe. I kdyby mě všechny ty holky chtěly a ty ne, zajímala bys mě jen ty. Tvých sto kilo bylo krásných, tvých osmdesát bylo krásných a sedmdesát bude taky.
I když budeš ode mě na míle daleko a nebudeme se nijak stýkat, pořád budu sedět tady za svým počítačem a čekat na to, kdy pro tebe budu moct udělat první poslední. Myslela jsem si, že se z toho dostávám, ale vzpomněla jsem si na jednu zprávu v telefonu a strávila půl hodiny zavřená ve škole v kabince a četla si naši minulost. Jestli ti někdo jenom zkřiví vlásek tak mu ublížím. Chovám se hloupě, ale nemůžu si pomoci.
Ze dne na den jsem se stala naprosto zodpovědnou osobou s prací a změnila se vzhledově pro tebe. A udělala bych daleko víc, kdyby to šlo. A taky se budu snažit. Dala jsem ti miliony důvodů mě opustit, ale ani jeden proto, abys zůstala a jak tak přemýšlím tak sama na žádný nemůžu přijít. Doufám, že ti dojde, že jsme si podobné. Víme to obě a vědí to všichni okolo. Když jsi mi řekla, že jsi v hajzlu první co mě napadlo bylo "je v pořádku?!" Abych byla upřímná tak to nedávám, ale kvůli tobě se snažím. Já vím, že jsi říkala, že nechceš, aby se pro tebe někdo měnil, ale to nechci ani já. Jen se prostě budu snažit se sebou udělat co nejvíc, aby to zas bylo dobrý a hezký. Co já bych dala za druhou šanci. Vzala bych tě do zoo, do té indické restaurace jak jsi o ní pořád mluvila a hlavně jsem chtěla o tobě říct tátovi.
Chtěla jsem, aby řekl, že jedeme za tetou do Francie a ty můžeš jet s námi. Chtěla jsem ti to tam ukázat a dát ti ochutnat Chichi. Chtěla jsem tě vzít na pevnost, do pirátského města a posadit se s tebou do zimní zahrady v Cherbourgu. A hlavně jsem tě chtěla vzít do Paříže. Ukázat ti to tam, projít si s tebou město a bát se s tebou na Eiffelovce. A taky jsem ti chtěla ukázat tu bandu černochů pod ní, kteří umějí česky dokonale smlouvat. Jasně, bylo by to za peníze mého otce, ale jednou bych tě tam vzala za vlastní. Taky do Itálie, protože jsi tam nikdy nebyla a znám jedno moc hezké místo. Taky bych s tebou jela do Florencie a vyfotily bychom se s penisem Davida na náměstí.

Je mi to všechno tak hrozně líto. Co bych dala za to ti ukrást ještě jednu sůšu, doprovodit tě na kolej a říkat ti brouku. Tak hrozně moc se omlouvám, chybíš mi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama